KDE NÁS NAJDETE

Penzion u Mlejna se nachází v Královéhradeckém kraji v Hradci Králové ve východních Čechách. Pro navigaci stačí zadat Hradec Králové, Přímská 2 a poutač vás pak navede.

Pokud nejste majitelem automobilu, tak nejjednodušším řešením, jak se dostat do Hradce je autobusovým či vlakovým spojením.

Tip: www.idos.cz - jízdní řády vlaků a autobusůDo klidné okrajové části města - Malšovic, se lze dostat i městskou hromadnou dopravou, která je situována po celém městě.

Nejjednodušším řešením bude doprava autobusem z hlavního nádraží. A to konkrétně číslem 7 (vystoupit na konečné zastávce Malšovice u Čechů) nebo autobusem číslo 11 (zde také vystoupíte na zastávce Malšovice u Čechů, ale pozor! Tento autobus jede z "nádraží na nádraží", takže musíte jet spojem, který má jako pátou zastávku Magistrát města, jinak by cesta trvala cca o 20 minut déle). Poté se musíte vydat 5 minut pěší chůzí.

Tip: www.mhdhk.cz - Dopravní podnik města Hradce Králové (městská hromadná doprava)

V blízkosti zastávky se nachází obchod s potravinami, trafika a restaurace. Směrem přes řeku se nachází velké obchodní centrum s mnoha obchůdky, a market pro kutily. Nově vybudované koupaliště FLOŠNA je vzdáleno cca 10 min pěšky nebo 1 zastávka autobusem MHD, GPS - N:50°12'24,556" E:15°51'21,447" (vjezd z ulice "Přímská").Copyright © penzionumlejna.cz - Ochrana osobních údajů
Design and Hosting by Webmont.cz
TOPlist